Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@neflock.com

Yurt Yönetimi Çözümü İçin Tek Kartlı Sistem

Estetik görünümü ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistem ile hem öğrencilerin hem de yurtta görev alan personellerin sağlığını koruma altına alırsınız. Yangına dayanıklı olarak üretilen yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistem sayesinde, olası bir yangın anında ortamda bulunanların güvenle tahliye edilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik bakımından da oldukça avantajlı olan yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistemi, adından da anlaşılacağı gibi onlarca anahtar ile yapılabilecek işlemlerin tek kart ile yapılmasına olanak tanır. İş akış süreçlerinin kesintisiz olarak devam etmesine olanak tanıyan bu sistemde çalışanların iş verimliliğini de arttırabilirsiniz. Çeşitli yetkiler ile donatılan kartları, ilgili birimlere dağıtarak iş akışlarının çok daha profesyonel olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yurt Yönetimi Çözümü Tek Kartlı Sistem Avantajları

Kullanıldığı yapılara prestij ve güvenlik katan yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistemini pek çok alanda değerlendirebilirsiniz. Örneğin; temizlik görevlisinin odaları temizlemesi için tercih edebileceği yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistem, zaman tasarrufuna yardımcı sistem, anahtar maliyetlerinden de önemli ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlar.

Sektörde akıllı kartlar olarak da bilinen yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistem kütüphaneye ve gıdaya erişin, ana kapı giriş ve yetki erişiminin verildiği diğer alanlara tek bir kat ile giriş yapmanızı sağlar. Öğretim görevlileri ve diğer personellerin güvenlik kontrolleri altında giriş çıkış yapmalarına olanak sağlayan yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistem, sadece yurtlarda değil, hastane, restoran, okul gibi diğer pek çok alanda da kullanılabilir.

Yurt Yönetimi Çözümü Tek Kartlı Sistem Farkını Yaşayın

Yaşamın çok daha pratik olmasını sağlayan yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistemde PHILIPS çipler kullanılır. Yakınlık Mifare kartı sayesinde şifreleme, okuma ve yazma gibi donatılar tek bir sistem üzerinden kullanıcısına sunulur. Veriler ve kart yetkilerini kontrol etmenize olanak sağlayan akıllı sistem sayesinde tek bir kart üzerinden birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. 1K hafızası bulunan Mifare kartı sayesinde iş akış süreçleri kesintisiz olarak devam eder. Kart yetkileri, açılış kayıtları ve çok daha fazlasını kontrol altında tutabileceğiniz yurt yönetimi çözümü tek kartlı sistem ile tek bir kilitleme sistemi kurmanız da mümkündür.