Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@neflock.com

Yüzme havuzlarında, saunalarda ve golf sahalarında kabin kullanmak oldukça yaygındır. Konuklar tek bir kart sayesinde şahsi eşyalarını kaybetme endişesi yaşamazlar.

RF-9000 sauna kilitlerimiz iyi yönetim sistemleri için patentli olarak tasarlanmıştır. Bir çok müşterimiz arasındaki en popüler ürünlerimizdendir. 

 

Özellikler 

1)Plastikten üretilmiş, yuvarlak stili ile, seçkin güzellikte ve dinamik tarzda panele sahiptir; 

2)Yüzey kaplamasında PVD nano-teknoloji kullanılmış, paslanmaya karşı son derece dayanıklı, aşınma direnci oldukça yüksektir. %5 tuzlu suda 500 saatlik teste maruz bırakılmış ve testin sonucunda herhangi bir pas, bozulma ve aşınma gözlemlenmemiştir. 

3)Ankastre tutacak tasarımı sayesinde ilave kol kurulumuna gerek kalmamaktadır; 

4)EM/ID kart, yakınlık ve su geçirmez, kolay taşınabilir; 

5)Helezon ve bakır helezon dişli kombinasyonundan meydana gelen mekanizması geleneksel yapılara kıyasla çok daha sessiz, ve istikrarlıdır ve ayrıca normal koşullar altında 500000 defa açılma sonucunda güvenirliğini ispat etmiştir 

6)Tek/Çift kart modu, kullanıcı tercihleri doğrultusunda modu istediği gibi ayarlayabilir ve kilide tahsis edilen kartı dilediği zaman silebilir veya kilit için yeni kart atayabilir, yönetim yazılımı kullanmaya gerek kalmaz.

7)Hafıza işlemcisi kilidin içerisinde yer alır, kullanım haklarını değiştirebilir ve böylelikle yönetim açısından kolaylık sağlanır. 

8)Harici güç kaynağı istek üzerine (opsiyonel) temin edilebilir, kapının açılması için gerekli olan gücün yetersiz olması durumunda harici güç kaynağını kapıya bağlayabilirsiniz. 

9) Üç kademeli yönetim. Teknik Parametreler

●Kart tipi:EM/ID 

●Güç kaynağı:DC4-7V, 4 adet (AA) pil. 

●Düşük güç alarmı: çalışma için gerekli olan gücün 4.8v’den daha az olması durumda, düşük güç alarmı devreye girer, bu aşamadan sonra kapıyı 200 defa daha açabilirsiniz. 

●Statik akım:20uA 

●Dinamik akım:200mA 

●Çalışma sıcaklığı:-10℃-70℃ 

●Çalışma nem oranı:≤90% 

●Pil ömrü: 15000 defa normal açılma

●Kart teknolojisi: mikrodalga

●Okuma hızı: < 0.4s