Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@neflock.com

HARİKA BİR MARKA ASLA TAM OLARAK ANLATILAMAYAN BİR HİKAYEDİR.


2009 yılında kurulan Neflock Kartlı Kilit Sistemleri olarak, otelinizin en önemli noktalarından biri sayılabilecek Kartlı Kilit, Enerji Kontrol Ünitesi ve Dooorbell Sistemleri çalışmalarını 10 yıllık tecrübesiyle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. 


Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Neflock olarak otel misafirini sorunsuz bir şekilde odaya almak, otel personelinden ziyade, kartlı kilidin görevi olduğunun bilincinde hareket eden bir destek anlayışımız vardır. Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultuda projenizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız, bundan dolayı söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli altyapıyı oluşturmanızda yardımcı oluyor, gereksiz vakit kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük/küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz, sıkılmıyor ve yorulmuyoruz, aynı yerde durmayı başarısızlık olarak görüyor, hedeflerimizi sürekli yükseltiyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası vereceğimiz teknik desteği sürekli kılarak mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Neflock Kartlı Kilit Sistemleri sınıfının en iyi malzemesinden üretilir ve satışa çıkmadan önce bir çok arıza testinden geçirilir, dayanıklıdır, güçlüdür, hızlı ve sorunsuz çalışır, Neflock Kartlı Kilit Sistemleri 5 yıl  garantili olarak satılmaktadır. Tüm otel programlarına kolayca entegre edilebilen Neflock Otel Kilit Yönetim yazılımı, kullanıcı dostu ara yüzü ile maksimum kullanım kolaylığı sağlamaktadır.


Kalite Politikamız...

Müşterilerimizle; ilk görüşmeden başlayarak tüm hizmet süresince ve sonrasında etkin iletişim sağlayarak profosyonel destek sağlamak, üstlenmiş olduğumuz projelerde, müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde tutmak,Projeleri, iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve sorunsuz teslim etmek, Müşterilerden gelen geri bildirimler, değişim dinamikleri ve projelerden elde edilen deneyimler sonucu tespit edilen potansiyel iyileştirme alanları üzerine odaklanarak, sürekli iyileştirmeyi kurumsal kültür haline dönüştürmek, Neflock vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek ve satış sonrası kesintisiz destek vermek, kalite politikamızdır.


Servis & Destek Hizmetlerimiz...

Neflock, müşterilerine, tatil günleri dahil 7/24 kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt eder.Neflock Elektronik Kilit Sistemleri CE, FCC kalite belgelerine ve 30 dk yanmazlık belgesine sahiptir. Ürünlerimiz satışa çıkmadan önce bir çok arıza testinden geçirilir. Neflock olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip kendi bünyemizde oluşturduğumuz servis ağı ile müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Firmamız tarafından satışı yapılmış tüm ürünler üretim hatalarına karşı fatura ediliş tarihinden itibaren 5 ( Beş )yıl garantimiz altındadır. Garanti süresinin bitiminden sonra da en az 10 ( On ) yıl süreyle yedek parça bulundurma ve servis hizmeti verme garantisi devam etmektedir. Neflock yurt içinde 24, yurtdışında 48 saat içerisinde yerinde servis garantisi de vermektedir.


Neflock Destek Hizmeti Nasıl Çalışır?

1.Yaklaşık %90 oranında sorun telefonda çözümlenir.

2.Çözülemeyen sorunlar için telefonda arıza tespiti yapılır.

3.Müşteri servis onayından sonra 24-48 saat içinde yerinde destek hizmeti verilir.

4.Gerekli işlem yapılarak sistemdeki sorun çözülür.


Etiketler: Kartlı Kilit, Otel Kapı Kilit, Elektronik Kapı Kilit Sistemleri