Kurumsal

Kurumsal

Neflock Otel Kartlı Kilit Sistemleri RFBİOTEK şirketinin kilit markasıdır. Neflock, küçük, orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşların ihtiyacını karşılayacak en uygun ürünü en uygun fiyat garantisiyle kullanmaları için özel çözüm ve yazılımhizmetleri sunmaktadır. Neflock dünya standardında trendlerin takipçisi olarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli güvenlik ve geçiş kontrol sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı, müşterilerinin ve çözüm ortaklarının bu alanda maliyetlerini minimum seviyede tutmayı amaç edinmiştir. 

Neflock, otellere yada yurtlara kartla yapılabilecek bütün çözüm önerilerini sunmayı amaçlamıştır. Müşterinize vereceğiniz tek bir kartı, Kartlı Kapı Sistemlerinde kullanabilir, enerji kontrol ünitesi sayesinde odanın enerjisini aktif hale getirebilir, spor salonu, spa gibi yerlere geçiş izni verebileceğiniz gibi müşterinizin otel içerisinde alışveriş yapmasınıda sağlayabilirsiniz. Tüm bu sistemler için Neflock size anahtar teslim projeler sunar, teklif aşamasından proje tamamlanana kadar size danışmanlık verir.

Kartlı Kapı Sistemlerinin sorunsuz sıfır hata ile çalışması oteller için oldukça önemli bir konudur, kartlı kilit yazılımında yada herhangi bir kapıda meydana gelecilecek bir sorun, odanınızın müşteriye satışını engeleyeceği için para kaybına neden olacaktır, işte bu doğrultuda Neflock otellerin, yurtların yada apartların tatil yapmadan, kapanmadan 7/24 çalıştığını bilincinde hareket eder ve satış sonrası, kartlı kapı sisteminin sorunsuz çalışması için 7/24 destek hizmetini garanti eder. Neflock sorunlara çözüm odaklı yaklaşır, müşteri isteklerine "Neden Olmasın" bakış açısıyla bakar ve çözümün bir parçası olmaktan mutlu olur. Neflock Kartlı Kapı Sistemleri Dürüstlük ve Etik değerlere bağlı çalışır, sadece yaptığı işlerle övünür, her zaman yeni şeyler söylemek için bıkmadan, yılmadan çalışır ve aldığı mükemmel sonuçlarla gurur duyar.

Neflock kurulduğu günden 2017 yılı sonu itibariyle 200 den fazla müşterisiyle yaklaşık 20,000 kapıda hizmet vermektedir.