Hakkımızda

Hakkımızda

RFBİOTEK, kurum ve kuruluşlara özel çözümler üretmek için kurulmuştur. Küçük, orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşların teknolojinin getirdiği avantajları en önemli şekilde ve EN UYGUN FİYAT GARANTİSİYLE kullanmaları için özel çözüm hizmettleri sunmaktadır. RFBİOTEK dünya standardında trendlerin takipçisi olarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli güvenlik ve geçiş kontrol sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı, müşterilerinin ve çözüm ortaklarının bu alanda maliyetlerini minimum seviyede tutmayı amaç edinmiştir. 

RFBİOTEK Kartlı Kapı Sistemleri CE, FCC belgelerine sahiptir ve satışa çıkmadan önce 30,000 arıza testinden geçirilir, test raporları istenildiğinde müşterilerimizle paylaşılır. RFBİOTEK Otel Kapı Kilidi olarak satışını yaptığımız tüm ürünler üretim hatalarına karşı 5 (Beş) yıl garantilidir. Garanti süresinin bitiminden sonra en az 10 (on) yıl yedek parça bulundurma ve servis hizmeti verme garantisi devam etmektedir.

RFBİOTEK Otel Kapı Kilidi servis hizmetlerini kendi bünyesinde oluşturduğu konusunda uzman kadrosuyla verir. Resmi tatilleri günleri dahil servis hizmetini aksatmaz, tatil günlerinde otellerin hizmet vermeye devam ettiğinin bilincinde çalışır. Sorunun değil her zaman ve daima çözümün bir parçası olur ve bundan gurur duyar.

Değerlerimiz… 

Dürüstlük ve etik değerlere bağlılık... 

İç ve dış müşteriye karşı sorumluluk, saygı...
 
"Neden olmasın" yaklaşımı... 

Yeni şeyler söyleme isteği... 

Çözümün bir parçası olmak... 

Yılmadan, bıkmadan çalışmak... 

Aldığımız mükemmel sonuçlarla gurur duymak...

OTEL KİLİT SİSTEMLERİ, KARTLI KİLİT SİSTEMLERİ, OTEL KİLİDİ, OTEL KARTLI KİLİT, KARTLI KİLİT, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, OTEL KAPI KİLİDİ FİYATI, FİYATLARI